پکیج بانوان

شامل پنل های زیر

پنل ژنتیک تغذیه، مجموعه ای از اطلاعات مفید است که به شما کمک میکند نیازهای تغذیه ای منحصر به فرد خود را شناسایی کنید. با تحلیل ژنتیکی دقیق، به اطلاعاتی دسترسی پیدا میکنید که نشان میدهند چگونه بدن شما به مواد مغذی و رژیم غذایی مختلف واکنش نشان می‌دهد، چه مواد غذایی را بهتر جذب و متابولیزه می کند و در مقابل جذب و چه مواد غذایی مقاومت می کند .از طریق این تست، شما میتوانید به طور دقیق متوجه شوید بدن شما به دریافت کدام مکمل غذایی بیشتر نیاز دارد و چگونه میتوانید با مصرف صحیح آنها، به بهبود وضعیت سلامت خود کمک کنید. حالا وقت آن است که با روشی نوین رژیم غذایی خود را بدون آزمون و خطا دریافت کنید و با اعتماد به نتایج پنل ژنتیک تغذیه، به بهترین نسخه رژیم خود دست یابید.
پنل ژنتیک پوست و مو، یک روش پیشرفته است که به شما امکان می‌ دهد تا اطلاعات مفیدی درباره سلامت و زیبایی پوست و موی خود کسب کنید. با این پنل ، می ‌توانید به طور دقیق و شخصی ‌تر، نیازها و ویژگی‌ های منحصر به ‌فرد پوست و موی خود را درک کنید و بر اساس آن، راهکارهای متناسبی را برای مراقبت و بهبود آنها به دست آورید.
عوامل محیطی که ما روزانه با آنها در سطح فکری، عاطفی یا اجتماعی در تعامل هستیم، از دوران کودکی تا حدودی شخصیت ما را شکل داده و در طول زندگی تغییر می دهد و مولفه‌ی ژنتیک می تواند در شخصیت ما تاثیر بسزایی دارد؛ دانشمندان از طریق آزمایش DNA کشف کرده اند که بین 20 تا 60 درصد از ویژگی های شخصیتی ما به ژن های ما مرتبط است. با این حال این گرایش های ژنتیکی ما تا حد زیادی می توانند توسط عوامل محیطی متعادل یا تشدید شود. می توان گفت شخصیت ما علی رغم داشتن پایه‌های ژنتیکی، تحت تاثیر عوامل محیطی است. برخی از گرایش های ژنتیکی، مانند تکانشگری، شب بیداری، اختلال عاطفی فصلی، روان رنجوری یا حتی تمایل به وابستگی به برخی مواد که می توانند مستقیما با شخصیت ما مرتبط باشند در پنل ژنتیکی شخصیت ما گنجانده شده است. ما ویژگی‌هایی مانند خلاقیت تصویری که می‌تواند با استعداد در رشته‌های خاص مرتبط باشد را نیز مدنظر قرار دادیم. مطالعات علمی اخیر تغذیه با شیر مادر را با رشد ضریب هوشی مرتبط می داند و مشاهده شده است که نوزادانی که دارای انواع خاصی از تغییرات ژنتیکی هستند، تغذیه با شیر مادردر ضریب هوشی آنها تأثیر می گذارد؛ این تغییرات نیز در پنل ما بررسی می ‌شود.

با پکیج بانوان می توانید رازهای سلامت و زیبایی خود را بشناسید و به صورت شخصی و دقیق، نیازها و خصوصیات ژنتیکی خود را در زمینه سلامت و زیبایی بررسی کنید و برنامه ‌های سازنده ‌تری را برای حفظ و بهبود آنها طراحی کنید. تست ژنتیک سلامت و زیبایی بانوان با تحلیل ژن ‌های مرتبط با پوست، مو، شخصیت، تغذیه و به شما اطلاعاتی دقیق و کاربردی را ارائه می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تغییرات پوستی، رشد مو، مدیریت وزن، نیازهای تغذیه‌ای و محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب را شناسایی کنید.