پکیج ورزشکاران

شامل پنل های زیر

پنل ژنتیک تغذیه، مجموعه ای از اطلاعات مفید است که به شما کمک میکند نیازهای تغذیه ای منحصر به فرد خود را شناسایی کنید. با تحلیل ژنتیکی دقیق، به اطلاعاتی دسترسی پیدا میکنید که نشان میدهند چگونه بدن شما به مواد مغذی و رژیم غذایی مختلف واکنش نشان می‌دهد، چه مواد غذایی را بهتر جذب و متابولیزه می کند و در مقابل جذب و چه مواد غذایی مقاومت می کند .از طریق این تست، شما میتوانید به طور دقیق متوجه شوید بدن شما به دریافت کدام مکمل غذایی بیشتر نیاز دارد و چگونه میتوانید با مصرف صحیح آنها، به بهبود وضعیت سلامت خود کمک کنید. حالا وقت آن است که با روشی نوین رژیم غذایی خود را بدون آزمون و خطا دریافت کنید و با اعتماد به نتایج پنل ژنتیک تغذیه، به بهترین نسخه رژیم خود دست یابید.
اطلاعات ژنتیکی می تواند در اتخاذ مهمترین تصمیمات زندگی مان به ما کمک کند. از آنجایی ‌که پیشگیری و تشخیص زودهنگام میتواند میزان موفقیت در درمان بسیاری از بیماری ها را 5 تا 10 برابر بیشتر کند. پنل شاخص سلامتی با تجزیه و تحلیل نقشه ژنتیکی تان به شما می گوید که بر کدام فاکتور مرتبط به سلامت تان تمرکز کنید تا بهترین تصمیم را برای سلامتی و رفاه خود بگیرید. این پنل اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار پزشک شما قرار می دهد و از جامع ترین پنل های موجود در بازار است. به طوریکه برای تخمین خطر ابتلا به دهها بیماری، هزاران نشانگر ژنتیکی به وسیله‌ ی آن بررسی میشود. این پنل شامل بخشهای: تشخیص جهش های بیماریزا، ویژگیهایی فردی قابل اندازهگیری ، ژنتیک دارویی و بیماریهای ترکیبی است.
شناخت بدنمان بهترین نقطه ‌ی شروع یک فعالیت ورزشی است. پنل ورزشی ما جزء کامل‌ ترین تستهای ژنتیکی موجود در بازار است. اطلاعات مهم این پنل به شما این امکان را می ‌دهد تا با توجه به شرایط بدنتان، هوشمندانه ‌ترین برنامه تمرینی مختص خود را داشته باشید. همچنین این اطلاعات کمک می کند تا از صدمات احتمالی حین تمرین جلوگیری کنید و به اهداف ورزشی خودتان برسید. با این پنل ژنتیکی توانایی های ورزشی خود را کشف کنید.

با استفاده از پکیج ورزشکاران ، می ‌توانید به صورت شخصی و دقیق، پتانسیل های ورزشی خود را کشف کنید و برنامه های مناسبی را برای بهبود عملکرد، پیشگیری از آسیب ها و بهینه سازی تمرینات طراحی کنید. پکیج ورزشکاران با تحلیل ژن‌ های مرتبط با قدرت و قابلیت های فیزیکی، استقامت، بازدهی و بهبود عملکرد ورزشی، به شما اطلاعاتی دقیق و کاربردی را ارائه می ‌دهد. با این اطلاعات، می ‌توانید شناخت دقیقی از توانایی های عضلانی، سیستم تنفسی، متابولیسم و ترکیب بدنی خود داشته باشید