پکیج سالمندان

آیا می ‌خواهید بهبود سلامت و کیفیت زندگی سالمندان خانواده‌ تان را تسهیل کنید؟ تست ژنتیک متخصص به شما این امکان را می‌ دهد تا با استفاده از آخرین پیشرفت‌ های علمی، به شناخت دقیق ‌تری از نیازها و مسائل سلامت سالمندان بپردازید و برنامه ‌های مراقبت و پیشگیری مناسب را برای آنها طراحی کنید. پکیج ژنتیک سالمندان با تحلیل ژن ‌های مرتبط با سلامت و بیماری ‌های مربوط به سنین بالا، قابلیت ‌های فیزیولوژیکی، عملکرد سیستم ایمنی و فرآیندهای زیستی مرتبط با سالمندی، به شما اطلاعاتی دقیق و قابل اعتماد را ارائه می ‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می ‌کند تا ریسک ابتلا به بیماری ‌های مزمن را پیش بینی کنید، تغییرات سلامتی را مدیریت کنید و برنامه‌ های سازنده‌ ای برای حفظ و بهبود وضعیت سلامت سالمندان خانواده ‌تان ایجاد کنید.

شامل پنل های زیر

پاسخ هر فرد به هر دارو، منحصر به فرد و وابسته به ژنتیک اوست. پنل ژنتیکی دارو ابزاری است که به پزشک در شناسایی پاسخ‌ دهندگان و عدم پاسخ ‌دهندگان به داروها، جلوگیری از عوارض جانبی منحصر به فرد دارو و بهینه‌ سازی دوز دارو برای هر بیمار کمک می ‌کند. اطلاعاتی که این پنل در اختیار شما می گذارد براساس برخی تغییرات ژنتیکی است که بر نحوه متابولیسم، جذب یا پاسخ بیماران به داروهای خاص تأثیر می گذارند. پنل دارویی ما با بررسی پاسخ بدن شما به دارو های مختلف می تواند روند بهبود شما را به طور قابل توجهی ارتقا ببخشد تا با انتخاب داروی مناسب، سریع ترین و بهترین پاسخ درمانی را داشته باشید.
پنل ژنتیک تغذیه، مجموعه ای از اطلاعات مفید است که به شما کمک میکند نیازهای تغذیه ای منحصر به فرد خود را شناسایی کنید. با تحلیل ژنتیکی دقیق، به اطلاعاتی دسترسی پیدا میکنید که نشان میدهند چگونه بدن شما به مواد مغذی و رژیم غذایی مختلف واکنش نشان می‌دهد، چه مواد غذایی را بهتر جذب و متابولیزه می کند و در مقابل جذب و چه مواد غذایی مقاومت می کند .از طریق این تست، شما میتوانید به طور دقیق متوجه شوید بدن شما به دریافت کدام مکمل غذایی بیشتر نیاز دارد و چگونه میتوانید با مصرف صحیح آنها، به بهبود وضعیت سلامت خود کمک کنید. حالا وقت آن است که با روشی نوین رژیم غذایی خود را بدون آزمون و خطا دریافت کنید و با اعتماد به نتایج پنل ژنتیک تغذیه، به بهترین نسخه رژیم خود دست یابید.
احتمال وقوع بیماریهای مختلف در هر فرد تا حد زیادی به ژنتیک او بستگی دارد. پنل پیشگویی خطر با بررسی ژنتیکی خطر ابتلا به بیماری های زمینه ای را در شما برآورد می کند. این پیش آگاهی می تواند تشخیص زودهنگام و پیشگیری از برخی بیماریها را تسهیل کند و به شما در انتخاب آگاهانه ی سبک زندگی و تغذیه ی مطلوب کمک کند.
اطلاعات ژنتیکی می تواند در اتخاذ مهمترین تصمیمات زندگی مان به ما کمک کند. از آنجایی ‌که پیشگیری و تشخیص زودهنگام میتواند میزان موفقیت در درمان بسیاری از بیماری ها را 5 تا 10 برابر بیشتر کند. پنل شاخص سلامتی با تجزیه و تحلیل نقشه ژنتیکی تان به شما می گوید که بر کدام فاکتور مرتبط به سلامت تان تمرکز کنید تا بهترین تصمیم را برای سلامتی و رفاه خود بگیرید. این پنل اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار پزشک شما قرار می دهد و از جامع ترین پنل های موجود در بازار است. به طوریکه برای تخمین خطر ابتلا به دهها بیماری، هزاران نشانگر ژنتیکی به وسیله‌ ی آن بررسی میشود. این پنل شامل بخشهای: تشخیص جهش های بیماریزا، ویژگیهایی فردی قابل اندازهگیری ، ژنتیک دارویی و بیماریهای ترکیبی است.
شناخت بدنمان بهترین نقطه ‌ی شروع یک فعالیت ورزشی است. پنل ورزشی ما جزء کامل‌ ترین تستهای ژنتیکی موجود در بازار است. اطلاعات مهم این پنل به شما این امکان را می ‌دهد تا با توجه به شرایط بدنتان، هوشمندانه ‌ترین برنامه تمرینی مختص خود را داشته باشید. همچنین این اطلاعات کمک می کند تا از صدمات احتمالی حین تمرین جلوگیری کنید و به اهداف ورزشی خودتان برسید. با این پنل ژنتیکی توانایی های ورزشی خود را کشف کنید.