پکیج زیبایی

شامل پنل های زیر

پنل ژنتیک تغذیه، مجموعه ای از اطلاعات مفید است که به شما کمک میکند نیازهای تغذیه ای منحصر به فرد خود را شناسایی کنید. با تحلیل ژنتیکی دقیق، به اطلاعاتی دسترسی پیدا میکنید که نشان میدهند چگونه بدن شما به مواد مغذی و رژیم غذایی مختلف واکنش نشان می‌دهد، چه مواد غذایی را بهتر جذب و متابولیزه می کند و در مقابل جذب و چه مواد غذایی مقاومت می کند .از طریق این تست، شما میتوانید به طور دقیق متوجه شوید بدن شما به دریافت کدام مکمل غذایی بیشتر نیاز دارد و چگونه میتوانید با مصرف صحیح آنها، به بهبود وضعیت سلامت خود کمک کنید. حالا وقت آن است که با روشی نوین رژیم غذایی خود را بدون آزمون و خطا دریافت کنید و با اعتماد به نتایج پنل ژنتیک تغذیه، به بهترین نسخه رژیم خود دست یابید.
پنل ژنتیک پوست و مو، یک روش پیشرفته است که به شما امکان می‌ دهد تا اطلاعات مفیدی درباره سلامت و زیبایی پوست و موی خود کسب کنید. با این پنل ، می ‌توانید به طور دقیق و شخصی ‌تر، نیازها و ویژگی‌ های منحصر به ‌فرد پوست و موی خود را درک کنید و بر اساس آن، راهکارهای متناسبی را برای مراقبت و بهبود آنها به دست آورید.

این پنل اطلاعات دقیقی در مورد رابطه ی بین ژن های شما و پوستتان در اختیار شما قرار می دهد. با بررسی DNA شما پاسخ پوست خود را به عوامل مختلفی از جمله قرمزی، کک و مک ، ورید های واریسی و حتی سلولیت و غیره خواهید دانست. همچنین نتایج این تست به شما در استفاده از درمان های پوستی کمک می کند تا از مناسب ترین کرم ها مطابق با نوع پوست خود استفاده نمایید. شایان ذکر است که بدن ما روزانه تحت تاثیر موارد زیادی قرار می گیرد و به شرایط زیادی پاسخ می دهد. ژن های ما مطمئناً یک پارامتر مهم هستند. سبک زندگی، ورزش، غذا و بسیاری شرایط دیگر نیز بر بدن ما تأثیر می گذارند. شناخت دقیق خود به ما کمک می کند تا با بدن خود به بهترین شکل رفتار کنیم.