پکیج سلامت

شامل پنل های زیر

اگر به دنبال راهی برای شناخت بهتر ژنتیک خود و ارتباط آن با بیماری‌های ژنتیکی هستید، تست ناقلین بیماری‌ها می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد با داشتن اطلاعات دقیق درباره ژنتیک خود، می‌توانید ریسک انتقال بیماری‌های ژنتیکی را به نسل بعدی بهبود دهید و اقدامات پیشگیرانه مناسبی را انجام دهید. پنل ژنتیک ناقلین بیماری ‌ها به شما اطلاعاتی راجع به ژنتیک خانوادگی، ریسک انتقال بیماری ‌های ژنتیکی و نکاتی برای پیشگیری و مدیریت این بیماری ‌ها ارائه می ‌دهد. همچنین، با مشاوره تخصصی تیم ما، می‌توانید بهترین استراتژی ‌ها و راهکارهایی را برای بهبود کیفیت زندگی و ایجاد سلامتی در خانواده ‌تان بدست آورید.
پاسخ هر فرد به هر دارو، منحصر به فرد و وابسته به ژنتیک اوست. پنل ژنتیکی دارو ابزاری است که به پزشک در شناسایی پاسخ‌ دهندگان و عدم پاسخ ‌دهندگان به داروها، جلوگیری از عوارض جانبی منحصر به فرد دارو و بهینه‌ سازی دوز دارو برای هر بیمار کمک می ‌کند. اطلاعاتی که این پنل در اختیار شما می گذارد براساس برخی تغییرات ژنتیکی است که بر نحوه متابولیسم، جذب یا پاسخ بیماران به داروهای خاص تأثیر می گذارند. پنل دارویی ما با بررسی پاسخ بدن شما به دارو های مختلف می تواند روند بهبود شما را به طور قابل توجهی ارتقا ببخشد تا با انتخاب داروی مناسب، سریع ترین و بهترین پاسخ درمانی را داشته باشید.
احتمال وقوع بیماریهای مختلف در هر فرد تا حد زیادی به ژنتیک او بستگی دارد. پنل پیشگویی خطر با بررسی ژنتیکی خطر ابتلا به بیماری های زمینه ای را در شما برآورد می کند. این پیش آگاهی می تواند تشخیص زودهنگام و پیشگیری از برخی بیماریها را تسهیل کند و به شما در انتخاب آگاهانه ی سبک زندگی و تغذیه ی مطلوب کمک کند.
اطلاعات ژنتیکی می تواند در اتخاذ مهمترین تصمیمات زندگی مان به ما کمک کند. از آنجایی ‌که پیشگیری و تشخیص زودهنگام میتواند میزان موفقیت در درمان بسیاری از بیماری ها را 5 تا 10 برابر بیشتر کند. پنل شاخص سلامتی با تجزیه و تحلیل نقشه ژنتیکی تان به شما می گوید که بر کدام فاکتور مرتبط به سلامت تان تمرکز کنید تا بهترین تصمیم را برای سلامتی و رفاه خود بگیرید. این پنل اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار پزشک شما قرار می دهد و از جامع ترین پنل های موجود در بازار است. به طوریکه برای تخمین خطر ابتلا به دهها بیماری، هزاران نشانگر ژنتیکی به وسیله‌ ی آن بررسی میشود. این پنل شامل بخشهای: تشخیص جهش های بیماریزا، ویژگیهایی فردی قابل اندازهگیری ، ژنتیک دارویی و بیماریهای ترکیبی است.
شناخت بدنمان بهترین نقطه ‌ی شروع یک فعالیت ورزشی است. پنل ورزشی ما جزء کامل‌ ترین تستهای ژنتیکی موجود در بازار است. اطلاعات مهم این پنل به شما این امکان را می ‌دهد تا با توجه به شرایط بدنتان، هوشمندانه ‌ترین برنامه تمرینی مختص خود را داشته باشید. همچنین این اطلاعات کمک می کند تا از صدمات احتمالی حین تمرین جلوگیری کنید و به اهداف ورزشی خودتان برسید. با این پنل ژنتیکی توانایی های ورزشی خود را کشف کنید.
عوامل محیطی که ما روزانه با آنها در سطح فکری، عاطفی یا اجتماعی در تعامل هستیم، از دوران کودکی تا حدودی شخصیت ما را شکل داده و در طول زندگی تغییر می دهد و مولفه‌ی ژنتیک می تواند در شخصیت ما تاثیر بسزایی دارد؛ دانشمندان از طریق آزمایش DNA کشف کرده اند که بین 20 تا 60 درصد از ویژگی های شخصیتی ما به ژن های ما مرتبط است. با این حال این گرایش های ژنتیکی ما تا حد زیادی می توانند توسط عوامل محیطی متعادل یا تشدید شود. می توان گفت شخصیت ما علی رغم داشتن پایه‌های ژنتیکی، تحت تاثیر عوامل محیطی است. برخی از گرایش های ژنتیکی، مانند تکانشگری، شب بیداری، اختلال عاطفی فصلی، روان رنجوری یا حتی تمایل به وابستگی به برخی مواد که می توانند مستقیما با شخصیت ما مرتبط باشند در پنل ژنتیکی شخصیت ما گنجانده شده است. ما ویژگی‌هایی مانند خلاقیت تصویری که می‌تواند با استعداد در رشته‌های خاص مرتبط باشد را نیز مدنظر قرار دادیم. مطالعات علمی اخیر تغذیه با شیر مادر را با رشد ضریب هوشی مرتبط می داند و مشاهده شده است که نوزادانی که دارای انواع خاصی از تغییرات ژنتیکی هستند، تغذیه با شیر مادردر ضریب هوشی آنها تأثیر می گذارد؛ این تغییرات نیز در پنل ما بررسی می ‌شود.

آیا می خواهید بدانید چه عواملی بر سلامت شما تأثیر می‌ گذارند؟ با استفاده از تست ژنتیک سلامت، می ‌توانید به صورت دقیق و شخصی، رازهای سلامتی خود را کشف کنید و برنامه ‌های مراقبتی مناسبی را برای حفظ و بهبود سلامت خود طراحی کنید. پنل ژنتیک سلامت با تحلیل ژن‌ های مرتبط با بیماری ‌های مزمن، حساسیت ‌ها و عملکرد هورمونی، به شما اطلاعاتی دقیق و مفید را ارائه می ‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می ‌کند ریسک ابتلا به بیماری ‌های مزمن خود را شناسایی کنید و برنامه ‌های سازنده‌ ای برای حفظ سلامت و بهبود کیفیت زندگی خود ایجاد کنید.